Jump to content

Dule Vujosevic


Formica

Recommended Posts

у 27. години живота, постајо је први тренер Партизана и исте сезоне освајио титулу првака Југославије. У сезони 1987/88 Вујошевић је предводио Партизан до фајнал-фора Купа европских шампиона у Гану, на ком је Партизан освојио треће место. Вујошевић је водио Партизан и у следећој сезони, 1988/89, када је освојио Куп Радивоја Кораћа и Куп Југославије.

Од повратка у КК Партизан, 2001, освојио је седам титула првака државе (2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007. и 2008), два Купа (2002. и 2008) и двапут НЛБ лигу (2007. и 2008), чиме је постао најтрофејнији тренер у историји клуба.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

у 27. години живота, постајо је први тренер Партизана и исте сезоне освајио титулу првака Југославије. У сезони 1987/88 Вујошевић је предводио Партизан до фајнал-фора Купа европских шампиона у Гану, на ком је Партизан освојио треће место. Вујошевић је водио Партизан и у следећој сезони, 1988/89, када је освојио Куп Радивоја Кораћа и Куп Југославије.

Од повратка у КК Партизан, 2001, освојио је седам титула првака државе (2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007. и 2008), два Купа (2002. и 2008) и двапут НЛБ лигу (2007. и 2008), чиме је постао најтрофејнији тренер у историји клуба.

pa?

koga bole stojko za debelog, izbacio bi ga iz srpske kosarke

glumi tu neko ludilo, na svaku sudijsku odluku skace na sudije, psuje ko kocijas i ulece u teren

pa gde je tu sport?

ajd da otvorimo svim trenerima sad posebne topike

obradovicu, ivkovicu, pesicu, maljkovicu itd...

Edited by dMan

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Kad je ona pa postao kao dobar trener?

Nije mogao da osvoji Kup sampiona sa generacijom Djordjevic, Obradovic, Danilovic, Paspalj, Divac, Grbovic...

Posle njega Obradovic sedne prvi put na klupu i osvoji

On ode u Skavolini, odatle ga isteraju, ne znam gde se smucao posle, vratio se u partizan u ovu jadnu ligu i kao osvaja nasu ligu, lol

Kad god izgubi krivi su svi drugi, svi rade protiv partizana, i sudije i kosarkaski savez i politicari, svi su protiv njega, svi tu protiv partizana

Serem ti se u trenera

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Dule je odličan trener, i radi odličan posao u Partizanu odavno, i pravi mlade igrače, i stvarno do jaja motiviše ekipu, i sve to, ali se ponaša kao najgora seljačina koja postoji, i zato mi nikad neće biti gotivan, sa strane što sam ja zvezdaš. Npr gotivio sam Darka Rusa, Laleta Lučića i neke druge trenere Partizana

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dule je los trener

rur 10.2.2009.

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Dule je odličan trener, i radi odličan posao u Partizanu odavno, i pravi mlade igrače, i stvarno do jaja motiviše ekipu, i sve to, ali se ponaša kao najgora seljačina koja postoji, i zato mi nikad neće biti gotivan, sa strane što sam ja zvezdaš. Npr gotivio sam Darka Rusa, Laleta Lučića i neke druge trenere Partizana

realno(iz ugla nekog ko navija za Zvezdu)

e da, Dule je kralj.

Link to comment
Share on other sites

kako neko moze da kaze da je los trener? po cemu je los? sta to lose radi? jel radi neko bolje u nasoj ligi d arezulteti to mogu da pokazu? ko? sta? gde?

p.s. navijam za zvezdu ali ne iz retardiranog ugla da ne mogu da odam pocast nekom ko radi dobro svoj posao i nasa kosarka ili sport moze iz toga samo dobro da dobije

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

^zaboravio navodnike ako si mislio da sam i ja to rekao

to je strucnjak neki ovde rekao

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ma da bre :)

shto je najbitnije, chovek je bukvalno stvorio veliki broj igracha za reprezentaciju.

Cene ga svi protivnichki treneri, jer svoje uspehe u Evropi zasniva na KVALITETNOM RADU i stvaranju igracha, a ne na ogromnom budzetu i dovodjenju vrhunskih igracha. Bez obzira na sve, redovno delje ekipe koje na trzishtu vrede 20-30 puta vishe od Partizana.

a da se ponekad ponasha ko najgori balvan, istina. :)) na neki nachin to psihichki rasterecuje igrache. Tripkovic je jednom rekao da mu se vishe svidjaju Duletove psovke, nego 80% lepih pricha koje slusha u zivotu.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam rekao, naveo sam sta je radio, sa kojom generacijom nije osvojio Kup Sampiona, a Obradovic je par godina kasnije sa duplo slabijom ekipom osvojio.

Isteran iz Skavolinija i ne mogu da se setim jos odakle, a rezultate u ovoj nasoj jadnoj ligi punoj namestaljki necu da komentarisem.

Ostajem pri svom, to je moje misljenje, vi mislite drugacije, to je to.

A ponasanje necu ni da komentarisem, pokazao je hiljadu puta koliko je mali covek.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Jedan od nasih najboljih trenera, mozda zvuci pretenciozno ali tako je. Davno sam u FHM-u ili Playboy-u, ne mogu da se setim tacno, citao intervju sa njim, fin neki covek i nacitan, jedina mu je mana sto ne moze da se kontrolise na terenu, mada sto neko rece, to moze donekle i da pomogne igracima, a i niko nije savrsen.

Sve u svemu, dobrim radom i odlicnim liderstvom je pokazao da je odlican trener i da zasluzuje da bude cenjen od strane svih koji imaju veze sa kosarkom, a ne ko ovaj, ''expert''.

Edited by Koma

 

 

Link to comment
Share on other sites

^nasu ligu niko ni ne spominje jer igramo samo na kraju

nlb, deljemo sve...i cibona ima nekoliko puta veci budzet

a i da, ti se hvatas za srpsku ligu pored evrolige?

negiras partizanove uspehe? evropske ekipe su lose? jel si svestan sta znaci 30 miliona panatinaikosa naspram nasih ni milion? jel znas sta znaci kad na teren izvede ekipu proseka 22-3 godine, igraju protiv papadopulosa statijaznam, blokirao mi je mozak sad...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ja sam rekao, naveo sam sta je radio, sa kojom generacijom nije osvojio Kup Sampiona, a Obradovic je par godina kasnije sa duplo slabijom ekipom osvojio.

Isteran iz Skavolinija i ne mogu da se setim jos odakle, a rezultate u ovoj nasoj jadnoj ligi punoj namestaljki necu da komentarisem.

Ostajem pri svom, to je moje misljenje, vi mislite drugacije, to je to.

A ponasanje necu ni da komentarisem, pokazao je hiljadu puta koliko je mali covek.

jel nameshtena i pobeda protiv CSKA(koji je aktuelni evropski prvak)na njihovom terenu ili to za tebe nije uspeh?

da ne nabrajam dalje...

a Zeljko Obradovic je najuspeshniji i najbolji trener u istoriji evropske kosharke, i nije sramota za Duleta shto nije uspeshan kao on(pogotovo sa svojih 30 god. koje je imao tada), niti to znachi da je losh trener. Mislim koja ti je to logika lol? A i sam Zeljko(koji je dobar prijatelj sa Duletom) kaze da nemoze da se nachudi kakav posao Dule radi sa Partizanom. Svake godine odlaze bar 2-3 najbolja igracha, ali se to praktichno ne oseti.

1 + 1 = 2

edit: a to shto je isteran iz skavolinija? ko im jebe mater zabarsku lol

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

dule je odlichan trener koji radi sve da njegova ekipa pobedi, pa se i ponasha kao seljak na terenu i na konferencijama jer to zaista rasterecuje igrache (koji su uglavnom mladi pa im to i znachi)... a inache koliko sam chuo u privatnom zhivotu je skroz okej lik :)

Link to comment
Share on other sites

Kad je ona pa postao kao dobar trener?

Nije mogao da osvoji Kup sampiona sa generacijom Djordjevic, Obradovic, Danilovic, Paspalj, Divac, Grbovic...

Posle njega Obradovic sedne prvi put na klupu i osvoji

On ode u Skavolini, odatle ga isteraju, ne znam gde se smucao posle, vratio se u partizan u ovu jadnu ligu i kao osvaja nasu ligu, lol

Kad god izgubi krivi su svi drugi, svi rade protiv partizana, i sudije i kosarkaski savez i politicari, svi su protiv njega, svi tu protiv partizana

Serem ti se u trenera

slazhem se

i da on nije nash nego crnogorski trener!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...