Jump to content

Dule Vujosevic


Formica

Recommended Posts

^daj kali covece

pa on je stvorio te reprezentativce....zasto zvezda nije uzela veselog? to je svetska poznata igracina koju su svi jurili? vranes? vranes ne znam ni gde je bio ovih godina, ali znam takodje da se oko njega nisu otimali, a kao sto je neko rekao, vranes je kod duleta naucio da igra kosarku ;p

zasto bi veseli presao u zvezdu kad moze sa partizanom da igra euroligu ?!zbog pesica ? jes kurac moj ne moze on sa pesicem da sparinguje :D

nije ih dule stvorio nego sistem koji zvezda nema jer je uprava sranje i pod pritiskom....igraca kao sto je veseli ni 1 evropski klub tipa real madrid barselona pao olimpijakos ne zeli jer im takav igrac ne treba ...jer njemu trebaju utakmice treba da gresi da uci ...tek kad postane nesto on im je onda zanimljiv...je li neko pratio vranesa od vas kad je igrao u buducnosti ? i pre toga decko je otisao u NBA i tamo je uspeo da potpise ugovor znaci da ga bas dule i nije napravio ...a u buducnosti je imao duplo bolju statistiku ;) jeste i duplo vise provodio na terenu ..ako kazete da je napravio nesto od vranesa recite mi sta ? je li mu je sut bolji ? skok ? blokade ? sta je on to popravio !?:D

o tome ja pricam,da on stvara igrace,pa setite se samo kako je i koliko je igrao pekovic kada je bio drobnjak tu....

pekovic nije igrao zbog koste ne zbog drobnjaka 5 godina je dule od njega pravio igraca i napravio je "sjajnog :D

a tu je imao samardziskog koji je mogao biti 2 puta bolji od koste sto to nije prepoznao ?:D

kao i tripka sto forsira napravio bi dva dzordana do sada....

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cisto ako neko nije znao vranes je bio jedan od najtalentovanijih centara dok je bio u fpm i dok ga nije ukrao efes pilsen ...

al si se isro koji on talenat ima majketi ? :D nikad nije bio talentovan samo je previsok i to je to :D i nije ga efes ukrao jer bi to bilo onda kidnapovanje :D dobrovoljno je otisao :D za parama ;D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

zasto bi veseli presao u zvezdu kad moze sa partizanom da igra euroligu ?!zbog pesica ? jes kurac moj ne moze on sa pesicem da sparinguje :D

nije ih dule stvorio nego sistem koji zvezda nema jer je uprava sranje i pod pritiskom....igraca kao sto je veseli ni 1 evropski klub tipa real madrid barselona pao olimpijakos ne zeli jer im takav igrac ne treba ...jer njemu trebaju utakmice treba da gresi da uci ...tek kad postane nesto on im je onda zanimljiv...je li neko pratio vranesa od vas kad je igrao u buducnosti ? i pre toga decko je otisao u NBA i tamo je uspeo da potpise ugovor znaci da ga bas dule i nije napravio ...a u buducnosti je imao duplo bolju statistiku ;) jeste i duplo vise provodio na terenu ..ako kazete da je napravio nesto od vranesa recite mi sta ? je li mu je sut bolji ? skok ? blokade ? sta je on to popravio !?:D

pekovic nije igrao zbog koste ne zbog drobnjaka 5 godina je dule od njega pravio igraca i napravio je "sjajnog :D

a tu je imao samardziskog koji je mogao biti 2 puta bolji od koste sto to nije prepoznao ?:D

kao i tripka sto forsira napravio bi dva dzordana do sada....

filipe brate isprica ti ovo i ostade ziv. evo vidim te na fejs chatu :)

Da krenem od igraca tipa - Veseli. Evo lex moze da posvedoci, da kada je veseli igrao protiv partizana i ulazio u igru u pioniru su bili u fazonu, ko ova chackalica od igracha. Naravno, zasto bi ga Real dovodio kad moze da ima buloka, ili vec izradjenog igracha. Pa kad ovaj momak postane igrac moze da dodje da igra. Pa nije ni Kirilenko pravo iz juniora u Jutu nego polako korak po korak. U klubovima kao shto je Real se trazi rezultat, daju se resursi (novac) i pravi tim da dobijes a ne da sedis na klupi 7 godina nego jednu sezonu pa kako se pokazes. Zashto bi iko dovodio talente?

I ako Dule onda napravi tim talenata, i igra ravnopravno protiv timova koji imaju sve moguce resurse da kupe izradjene igrace, i pobedjuje te timove vec godinama - tome treba skinuti kapu.

Nemoj da budes neozbiljan, igrao si i sam kosarku, i znash koliko je tesko igrati sa neiskusnim igracima (poput partizanovih u poredjenju sa ostatkom TOP16). Kazes ima prava na greske - dule i sam vidis to svodi na minimum. tacno se zna, jedan nerezonski shut, ushao - ne ushao, igrach ide na klupu, pa ti greshi na treningu a na utakmici se trazi disciplina.

Pekovic nije mnogo sedeo na klupi zbog koste po mom misljenju. Prve sezone - ok ipak je dosao iz atlasa. Medjutim vec je brzo poceo da ulazi u igru i da dobija vecu minutazu (opravdano). Shto se tiche Koste ja se potpuno slazem sa tobom da je on "gradjen" godinama, i da na kraju nije ispalo ono shto je ulozeno, ali da bi Samardzijski bio bolji ne mogu da se slozim, jer ipak je on kasnije presao u FMP (ako se ne varam, ispravite me) i da se ni tu nije proslavio.

A shto se tiche ranije priche, o tome da partizan ima bolji tim od zvezde - meni je to poredjenje smeshno. prosto ne verujem da jer partizan jachi od zvezde u igrachkom smislu. u timskom - da. individualno ne bih rekao. a fico nabrojao si kao argument da Partizan ima reprezentativce. Taj argument mi nikako ne prolazi jer je ipak ovo 2009, i da ne govorimo o 90tim i toj generaciji reprezentativaca, pa da to shto Partizan ima nekoliko reprezentativaca treba da uplashi nekoga.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

:D

pa formice kako ces da napredujes ako nemas jake utakmice ?:D partizan to ima i zato njihovi talenti uglavnom naprave neku karijeru :D dok kod zvezde svi ostaju veciti talenti :D jer nema jakih utakmica :D zato samardziski nije uspeo jer je otisao u fmp a bolje predispozicije ima od koste brzi je jaci je pokretniji :D skocniji sve :D

i ja sam samo odgovorio na pitanje sainta sto real i nije doveo veselog :D

a kako to partizan nema bolje igrace od zvezde ?:D ko je bolji od novice i tepica ?!

ja sam samo hteo reci da dule nista drugo i ne moze da radi kao on pravi mlade igrace pa samo to i moze i ne pravi ih on nego partizan :D ceo klub pre svega navijaci koji te teraju da svaku tekmu igras maximum a tako jedino moze da se napreduje :D

jebo vas vranes :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

prvo, ja nisam spomenuo veselog, a drugo cenish da bi bilo koji drugi trener na duletovom mestu postigao iste rezultate? tu greshish sine :-)

ok tata :D ne kazem ja da je dule los trener al niko do sada nije bio na njegovom mestu da bi mogli uporedjivati ko je bio bolji :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

zvezda i fmp naprimer? a ne igraju euroligu jer nisu kvalitet za istu.. ne razumem tvoje kriterijume zaista..

drugo, nisi mi odgovorio... zar zaista mislish da bi drugi trener na duletovom mestu postigao iste rezultate? nama svake godine ide po 3 kljuchna igracha bre...

Link to comment
Share on other sites

Po tebi kali partizan ima prednost zato sto igra EL, ali on je do te EL dosao posle 3 godine osvajanja titula kod nas(bez jakih utakmica) i onda zasluzio da igra sa jakim timovima. Sto komsinica nije to uradila? Sto FMP/Hemofarm nije to uradio? Fali znanje strucnog staba i kvalitetno pronadjenih igraca. :)))

Link to comment
Share on other sites

fmp ne moze to da uradi jer nema sponzora nego zivi od prodaje igraca ...hemofarm ne moze da uradi jer nema tradiciju i isto kao i zvezda ima pritisak da mora svake sezone da pobedi....

a moja poenta je da nije dule najzasluzniji za stvaranje dobrih igraca nego igranje u euroligi i igranje pred punim pionirom :D

pricate dule je napravio ovog igraca dule onog a koji je to trener nekog naseg kluba ostao na tom mestu duze od 2-3 godine ?! ni 1 .....tako da ne moze napraviti igraca niko od njih

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

fmp ne moze to da uradi jer nema sponzora nego zivi od prodaje igraca ...hemofarm ne moze da uradi jer nema tradiciju i isto kao i zvezda ima pritisak da mora svake sezone da pobedi....

a moja poenta je da nije dule najzasluzniji za stvaranje dobrih igraca nego igranje u euroligi i igranje pred punim pionirom :D

pricate dule je napravio ovog igraca dule onog a koji je to trener nekog naseg kluba ostao na tom mestu duze od 2-3 godine ?! ni 1 .....tako da ne moze napraviti igraca niko od njih

Opet, kako nije Dule zasluzan? Pa nece igrac postati igrac jer ce ga juriti kao babuna po terenu. Dule dobro radi sa njima, i tu dolazi EL kao neshto shto ce uobliciti donekle njihov talenat. Ali bez rada iz pozadine nema shta da se trazi na terenu, i to sam znash tako da mi nije jasno zasto zelis da budes anti-mainstream kad su ti neke stvari po defaultu jasne. :D

Jasno me je to shto mislis shto se tiche trenera. Ali, seti se ko je prvi pevao "svinjo debela". Pa navijachi Partizana, nije Partizan imaju tu podrsku koju ima sada uvek, tesko je bilo doci do iste. I Dule je sve to izneo, nije polegao pritisku i nastavio je da ide svojim putem, i to je meni najveci plus za Duleta. Naravno tu je bila pomoc uprave, ali na kraju sezone Dule je uzeo titulu, i nema tu shta da se prica uprava ne-uprava, chovek je uzeo titulu - idemo dalje.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kali, brate, ja ne mogu da verujem da ti pises neke stvari, imam osecaj kao da slusam Milojka Pantica majke mi...mrzi me da se osvrcem sad uglavnom si dobio odgovore, ali braaate.. .:p

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

da li se neko seca partizanovih skorova 1-11 2-12 i slicno ? onda niste hvalili duleta ? sto ? tada nije valjao ? jednostavno je postavio sistem tacno se zna ko koliko i kad igra ... tako da kad odu najbolji igraci to se ne oseti previse ...

hemofarm je ekipa sa najvecim budzetom kod nas al kod njih je problem sto ima degene u upravi koji ne mogu da shvate da treba dovedu normalnog trenera. prosle godine je stada dala 2.5 miliona evra za budzet i nista nisu uradili ...

fpm je privatni klub ... covic na njega gleda kao na firmu i gleda iskljucivo profit ... navedi jednog igraca koji pre 23 nije otisao iz fpm ? a zamisli da je ostavio ekipu na okupu 3-4 godine ... mislis da bi dule ili bilo koji klub prismrdeo fmp-u ?

o zvezdi ne treba trositi reci ... silne pare su se slile u zvezdu posle 5-tog oktobra, ali dosao onaj degen od zmaga i gg ... svake godine novih 10 igraca i tako u krug ... treneri ne bi mogli vrbas da treniraju a oterali su recimo trifu koji je paklen trener ...

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

sta ste nagrnuli na kalija akda ne pljuje coveka nego govori da iza nejga stoji ceo sistem i cela organizacija (kakva god bila zavrsavao posao, i pored danilovicevog blamiranja s vremena na vreme)

da se ne lazemo, nije partizan stalno ovako dobro funkcionisao... svaka im cast sto uspevaju da zadrze trenera toliko dugo, al i za to treba biti poseban covek, da ne odes iz kluba iako ti nude ne znam kakvu lovu... mislim da kada se promeni bilo sta u klubu da ce partizan lako da padne dole, nazalost po nasu kosharku globalno

:D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...