Jump to content

RUR biblioteka


Recommended Posts

'deste ljudi, čitao sam neku knjigu do pola tri jutros, kao da ne znam da ustajem rano. I sad sam malo šlogiran, ali valjda ću se srediti :)

jao, jao, kakva noc ^_^

sad ne znam gde bijem %)

Nemoj samo da napraviš neko sranje na poslu sa tim tonerima, ko će posle da nam 'opravlja štampače? :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahaha, nemoj da se ljutis lale, ali tvoji postovi mi uvek imaju neku alko konotaciju :D sad sam se setio onog vica kad prave reportazu u selu, pa rakijanje zamene citanje knjigama (procitam 2-3 knjige uz rucak, itd, na kraju odu u stampariju xD)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

hahaha, nemoj da se ljutis lale, ali tvoji postovi mi uvek imaju neku alko konotaciju :D sad sam se setio onog vica kad prave reportazu u selu, pa rakijanje zamene citanje knjigama (procitam 2-3 knjige uz rucak, itd, na kraju odu u stampariju xD)

Ma ne ljutim se, jel si normalan, sto bih se ljutio ;) Jedino mislim da te asocijacije vishe govore o tebi nego o meni ;))

Link to comment
Share on other sites

ja sam sve po kuci procitao, moracu do knjizare danas. mada sam malo umoran, mozda odem sutra pravo u biblioteku.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja sam sve po kuci procitao, moracu do knjizare danas. mada sam malo umoran, mozda odem sutra pravo u biblioteku.

ja imam gajbi neke polu-procitane knjige, ali citam sam samo kao last resort, tako da cu videti da iscimam nekog za biblioteku danas, ako nista, onda cu da citam na gajbi.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ajmo da organizujemo rur knjizevne vecheri

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja chitam samo stripove, i njih mogu da prochitam pa celu gajbu dnevno. Knjige bash i ne volim. Osim onih o piratima, te su super.

ja isto stripove volim i nezasit sam, pokusavam da smanjujem posto nemam niti para, niti vremena, a i izdaje me vid od tolikog svakodnevnog buljenja u stripove, ali tesko mi ide, ipak je to pasija! te o gusarima ne volim, od tih zajebanijih knjiga volim ruske i finske klasike (ova nasi prevodi su sranje), takodje obozavam domacu poeziju o vocu, pogotovo o sljivicima.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja isto stripove volim i nezasit sam, pokusavam da smanjujem posto nemam niti para, niti vremena, a i izdaje me vid od tolikog svakodnevnog buljenja u stripove, ali tesko mi ide, ipak je to pasija! te o gusarima ne volim, od tih zajebanijih knjiga volim ruske i finske klasike (ova nasi prevodi su sranje), takodje obozavam domacu poeziju o vocu, pogotovo o sljivicima.

Stripovi idu odlichno kada se u pauzama izmedju brojeva chita epska fantastika, pogotovo triologija o magichnoj travki znanoj kao pelin.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

prosle nedelje sam procitao dve knjige o pelinu odjednom i bilo mi je muka od tolko citanja, plus sto nisam navikao da citam o pelinu, pa sam sve sto sam procitao izbacio iz...mozga i sutra sam mogao da citam jedva i stripove. da ne pominjem da je jedna knjiga o pelinu 650-750 kinti.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa nemoj da skaces sa zanra na zanr, zbunices se, uzmi jedan, pa drvi godinu dana, pa ces da vidis kako mozes da citas svaki dan po par sati i to vise knjiga.

Pa da, ja sam jednom menjao tako zanr-ove malo jedan pa drugi pa treci, uopste mi nije prijalo bas sam se onako isprazno osecao posle te akcije, isto nista nisam mogao da procitam sledecih 2 nedelje :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...