Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

opshuteno mogu da se upacam u nogu, chisto da malo razbijem ovu monotoniju

Nego bre, hoce neko sa mnom u Norveshku?

2725713935_2e67cf74e8_b.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

oću ja al ne s tobom tbfh :/

Ali, ali nemam sa kime da idem :(((

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Norveshka je super, pogotovo ture po fjordovima i krstarenje. Jeste doduse skup turizam ali se definitvno isplati, mada bih radije ishao u letnjoj sezoni zbog manje kishe i snega ali navikli smo vec na to :P Tako da count me in :P

Edited by Serthias

Najbolje su subare od Kolubare!

Link to comment
Share on other sites

uhvatila me neka nesanisa, bože sačuvaj

puko sam 2k dingera

moze se reci da sam zadovoljan

ti nisi normalan

Jao boze koliko smaram, ima li delete account opcija?

ima

aj ozbiljno iskuliraj malo, ugušio si poslednjih par dana

Link to comment
Share on other sites

Jebote shvatio sam da ne mogu da kuliram strejt, postajem previshe svestan bede.

Leshko gotivish Radeta,a? :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...