Jump to content

ZAradite pare.. Kupujem acc ili wow bc wotlk kljuceve


kachamak

Recommended Posts

radi se o tome da decko hoce da skamuje masu i ogrebe se za free wotlk... posto vec ima acc... tako je trazio na proslo topicu... prvo cd key od wotlk-a... pa onda salje pare pa vi njemu ostale cd keys... na kraju ostenes bez wotlk-a , sa wow+tbcom koji ne znash za koji ce ti kurac :D

potvrdjujem,decko trazi wotlk kljuc prvo,verovatno pokusaj scama :)

Link to comment
Share on other sites

Aha...

Mene je hteo da scammuje za acc...

Prvo mi je uzeo SA... Pa onda je rekao da mu se ubagovao wireles i da ga pita za best childoohd friend, sto mi je pitanje za retrivovanje passworda od maila...

Na kom je registrovan acc...

Edited by Kimon
Link to comment
Share on other sites

ja lepo rekao na proslom topicu... :/

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

DA,

a kaze da dodjemo do uzica

posto racuna da ce nam biti cba da se cimamo iz bg/ns/gdegod i kao do jaja...

kempe zovi i mene slobodno

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Decko je iz Lazarevca,pokusao je da mi skamuje acc tokom trade-a,ali je lik veoma glup pa je on ostao bez accounta.

P.S veoma moguce je da je decko mentalno oboleo (bez sprdnje sada) pre nego sto smo poceli trade pricao sam sa njim na fon i delovao je bas kao da je malo mentalno oboleo.

Link to comment
Share on other sites

Decko je iz Lazarevca,pokusao je da mi skamuje acc tokom trade-a,ali je lik veoma glup pa je on ostao bez accounta.

P.S veoma moguce je da je decko mentalno oboleo (bez sprdnje sada) pre nego sto smo poceli trade pricao sam sa njim na fon i delovao je bas kao da je malo mentalno oboleo.

To ti se ucini kada lik pokusava da laze a nezna ili mucaju ili lice ko da su retardirani :P Mada niko ne otpisuje ni debilizam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...