Jump to content

2 Accounta na prodaju


Xeqtor

Recommended Posts

Prvi account, 2 charactera

Prvi character :

- Warrior lvl 70 Orc

- Name : Xeqtorz

-Server : Spinebreaker

-Profesije : Mining 375 / Blacksmithing 375

- Super Pve tanking gear ( Bt i MH gear za tank), ima i nice pvp gear, vengefull.. Epic Flying Mount

Drugi character :

-Hunter lvl 70 Blood Elf

-Name : Feelme

-Server : Spinebreaker

-Profesije : Herbalism 375 / Alchemy 375

-Black Temple pve gear i nice pvp gear...

Na accountu ima oko 2k golda...

- Cena : samo 80 eura

Drugi account :

-Warlock lvl 79 ( 2 kockice do 80)

-Name : Egze

-Server : Xavius

-Profesije : Engineering 360 / Mining 375

-Uglavnom pvp gear, oko 450 ressilience-a, ima na accountu 3k golda, takodje u super je gildi koja je najjaca na serveru i ciste nove 10 i 25 man...

- Cena : samo 70 eura

Kontakt telefon : 061-232-71-82

Edited by Xeqtor
Link to comment
Share on other sites

Samo mi nije jasno sto bzvz lazes ljude,ako prodajes nesto prodaj onda kako jeste,a ne da budzis nesto bzvz....ovaj drugi acc sto prodajes si napisao evo uradicu quote da ne bude da serem nesto

ima na accountu 3k golda, takodje u super je gildi koja je najjaca na serveru i ciste nove 10 i 25 man...

Guild u kome se nalazi tvoj lik se zove RISE,gledajuci na mnogim server check sajtovima tvoj guilda nema ni u prvih 30 evo prime iz jednog od najpouzdanijih sajtova PROVERA LAZI na tom sajtu se jasno vidi koj guild sta cisti,a tvog guilda nema ni na prvoj strani...

Link to comment
Share on other sites

Ajde bre ne smaraj bre, 5k dinara sad kosta samo komplet igru da kupis.. A ja ti dajem i skoro 80 locka.. A za guild nemoj da lupetas, nisi igrao na Xaviusu tako da nemoj da ispadas glup bezveze, raspitaj se, to je nekad bili gilda broj 1 a i sad su nabolji samo igraju malo vise casual..

Link to comment
Share on other sites

Samo mi nije jasno sto bzvz lazes ljude,ako prodajes nesto prodaj onda kako jeste,a ne da budzis nesto bzvz....ovaj drugi acc sto prodajes si napisao evo uradicu quote da ne bude da serem nesto

Guild u kome se nalazi tvoj lik se zove RISE,gledajuci na mnogim server check sajtovima tvoj guilda nema ni u prvih 30 evo prime iz jednog od najpouzdanijih sajtova PROVERA LAZI na tom sajtu se jasno vidi koj guild sta cisti,a tvog guilda nema ni na prvoj strani...

Po tom linku je guild 21 :P

Link to comment
Share on other sites

Ajde bre ne smaraj bre, 5k dinara sad kosta samo komplet igru da kupis.. A ja ti dajem i skoro 80 locka.. A za guild nemoj da lupetas, nisi igrao na Xaviusu tako da nemoj da ispadas glup bezveze, raspitaj se, to je nekad bili gilda broj 1 a i sad su nabolji samo igraju malo vise casual..

haha :) ajde bezi Xeqtor-e u qrac :) nemoj sebe da lazes.

Nikad nije bila guilda "broj 1", a nije ni sada... Igrao sam dosta dugo na tom serveru^^

Edited by Megadeath
Link to comment
Share on other sites

A za guild nemoj da lupetas, nisi igrao na Xaviusu tako da nemoj da ispadas glup bezveze, raspitaj se, to je nekad bili gilda broj 1 a i sad su nabolji samo igraju malo vise casual..

Sigh... Ja sam igrao na Xaviusu od stvaranja servera poectkom 2006 pa do pre 4 meseca, i naravno za to vreme sam bio u nekim top guildama (Epixplx zadnja) dok nisu sve najbolje trasnferovale, a rise nikad nije bio u vrhu, daleko od toga, pogotovo u tbcu, pretbc secam se, radili su mc i aq20, eto, secma se dobro jer dosta nasih ljudi je bilo u tom guildu...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...