Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

Ja imam neku ideju sinulo mi je posle sezone skijanja, ali necu o tome, da se ne naljuti Baki [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i, chiji je alt na kraju?

Mene zaista mrzi da se više ponavlja... Pa zar je toliko teško prihvatiti mene da postoji i da sam stvaran od krvi i meso? I posle godinu vi nastavljate sa iste gluposti, ne zna dokle ću moći ovako.

baki pa reko sam da nastavljam po starom, ti si drugar i gotivim te:)

nemam pojma, zaboravio sam:) dal pesmin ili tako nesto, ili sam ja istripovo (sto je vrlo moguce sad kad slazem kockice unazad), bilo je na onom topicu za novu godinu, pa je baki preporucio neku kafanu, pa je tu bilo nekih tripova:)

Opet nastavljaš, razoćaravaš me.

Ja imam neku ideju sinulo mi je posle sezone skijanja, ali necu o tome, da se ne naljuti Baki [:D]

Napiši slobodno, ja teško ljuti, zaista. Naročito na tebe.

alo alo, boli pesmu bash pisha da ima alta koji kuca retardirano

Teraj se u ku*rac!!!

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

Mars na Zlatibor onda.

Thank you Captain Obvious. Your registration has been successful. The administrator wishes to preview all new registered accounts before posting permissions are granted. The administrator has been notified of your registration.

Eat a dick.

Link to comment
Share on other sites

bitnojedaznaszastoproteya7.jpg

[roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao]

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...