Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

^^Istoriju, što pitaš Varabešku?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam ničiji alt, mogu samo svoj da bude! Ni Igorov, fatsov, ni od onog sholeta što ste mislili da sam na početku. Ja sam Florian Baki-Flo Barabesku i . !!! Ne smarajte me više sa tim glupostima.

Meni je smesno sto preko alta pljujes svoj fax. A prema masinstvu imam veliki respekt, kao i o elektro-tehnici kao i svakom tehnickom fakultetu.

Kako si jadan. Meni je, recimo, smešno što si ti ponašaš kao retord, pa ne piše to po forumu. I baš me briga na čemu ti gajiš respekat, niko te to nije pitao.

jeste vi normalni, pa reseno je ciji je alt, vlasnik je ukeban i priznao je, a onda smo svi nastavili po starom. baki legenda!

Zar i ti drugu? :(

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ničiji alt, mogu samo svoj da bude! Ni Igorov, fatsov, ni od onog sholeta što ste mislili da sam na početku. Ja sam Florian Baki-Flo Barabesku i . !!! Ne smarajte me više sa tim glupostima.

Kako si jadan. Meni je, recimo, smešno što si ti ponašaš kao retord, pa ne piše to po forumu. I baš me briga na čemu ti gajiš respekat, niko te to nije pitao.

Zar i ti drugu? :(

-)))

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

baki pa reko sam da nastavljam po starom, ti si drugar i gotivim te:)

nemam pojma, zaboravio sam:) dal pesmin ili tako nesto, ili sam ja istripovo (sto je vrlo moguce sad kad slazem kockice unazad), bilo je na onom topicu za novu godinu, pa je baki preporucio neku kafanu, pa je tu bilo nekih tripova:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...