Jump to content

Jel bi imalo interesovanih ekipa


Lunat1x

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Vidim da si ti decko bas uporan da prozivas ALO SINE BRE KAKO NE POLITICKI KAD SERESH OVDE I ZAJEBAVASH SRBE KAKO KOSOVO NIJE NASE KAO STO SAM MALOPRE NAVEO PRVO PAZI STA PISES A ONDA KASNIJE SERI STA OCES !

ajde patrioto moj mali,cuti,i ne proseravaj se!!!

@Orga svaka cast na svemu! Secam se kad je bila prica kako hocete da dodjete ovde na turnir,i mnogu su vam garantovali za bezbednost,cak i sami igraci...sto se mene tice,ja bih dosao...verovatno ne bih rekao mojima gde tacno idem(jer bi se usrali od straha),ali moj zivot,ja biram...Mislim da je obezbedjenje od strane kfora i policije suvisno,jer tako samo moze da se privuce paznja...treba normalno civilizovano svi da se ponasamo,i ne vidim zasto bi bilo problema...Ima budala,kako ovde,tako verovatno i tamo,ali svi cemo se potruditi da nista ne preraste u neki veci incident,i ne verujem da policija i kfor treba tu da se mesaju...

koga interesuje politika,odmah nek odustane od ideje,i od bilo kakve diskusije ovde,NE INTERESUJE NAS!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ajde patrioto moj mali,cuti,i ne proseravaj se!!!

@Orga svaka cast na svemu! Secam se kad je bila prica kako hocete da dodjete ovde na turnir,i mnogu su vam garantovali za bezbednost,cak i sami igraci...sto se mene tice,ja bih dosao...verovatno ne bih rekao mojima gde tacno idem(jer bi se usrali od straha),ali moj zivot,ja biram...Mislim da je obezbedjenje od strane kfora i policije suvisno,jer tako samo moze da se privuce paznja...treba normalno civilizovano svi da se ponasamo,i ne vidim zasto bi bilo problema...Ima budala,kako ovde,tako verovatno i tamo,ali svi cemo se potruditi da nista ne preraste u neki veci incident,i ne verujem da policija i kfor treba tu da se mesaju...

koga interesuje politika,odmah nek odustane od ideje,i od bilo kakve diskusije ovde,NE INTERESUJE NAS!

Ja sam bio najstariji u klanu sa 18 godina. Trebalo je poneti 4 igraca -18 jbg. A Vuk zna (ako se seca) kolko sam ja bio zainteresovan da dodjem.

To oko KFORA i policije to nece biti TENKOVI I HELIKOPTERI nego civili koji ce vas pratiti. Voziti kolima verovatno itd.

Mozda 2009 u Pristini, pa posle i u BG sto da ne?

Link to comment
Share on other sites

ako bi organizacija bila na nivou ja ne bih imao nishta protiv da idem, tako da ako moja ekipa ne bude htela da ide miksujemo ja sale i kasad :)

ionako je bolji trip ici na turnir na kosovo nego u neko mojmilovo, pogotovo ako budu nagrade kakve su najavljene.

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

ako bi organizacija bila na nivou ja ne bih imao nishta protiv da idem, tako da ako moja ekipa ne bude htela da ide miksujemo ja sale i kasad :)

ionako je bolji trip ici na turnir na kosovo nego u neko mojmilovo, pogotovo ako budu nagrade kakve su najavljene.

Ko sto sam reko ovo je samo najava za turnir. Oficijelno(sp?) sve pocinje 2009 cim bude spremno sve otvara se registracija. Ocekujemo 64 ekipe al bi bilo sasvim ok i sa 32.

Link to comment
Share on other sites

da,da,bas se secam toga.

Ali opet razmisli,ako dodjem u Pristinu,pa necu hteti tamo da budem kao u zatvoru...hocu da prosetam,da vidim grad...mislim,ne znam,mozda ja i nisam svestan kakva je tamo situacija...u svakom slucaju,verujem da moze da se nadje nekoliko ekipe koje su zainteresovane da dodju,i pre svega normalne i pristojne ekipe,koje sigurno tamo nece praviti probleme...

samo pazi,u prvom postu si naveo IZUZETNO velike nagrade...nemoj time da mamis masu,nego budi realan.Ako su to vase PRAVE mogucnosti,onda stvarno jedno veliko SVAKA CAST! U svakom slucaju,moras da izbacis informacije na vreme,tipa 2 meseca pre turnira...i onda ces videti odazov ekipa...ovako je sve samo nabadanje...

edit: @darko upravo tako!!!

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Brate, to ce biti da kazem ne izvodljivo, prvo, i da kazem da ce neke ekipe krenuti iz srbije, mogu biti zaustavljene na KZB-u od strane siptara i da budu vracene, drugo, i da neko uspe da prodje, ja se bas i ne uzdam nesto u zastitu kfor-a i eulex-a... pokazali su se oni kakvi su cuvari... trece, sta ako neka od nasih ekipa bude osvojila turnir, recimo uzmemo sva tri mesta, to je oko 8 hiljada evra kako si ti napisao, nebi ja sa tim parama u dzepu isao ni po srbiji a ne po kosovu, cetvrto, ne bojim se ja da ce mi neko olupati stolicu o glavu i da ce siptari prozivati, nego se bojim da nama ne proradi ono srpsko u sebi pa da mi napravimo incident, sta da radim ako zaglavimo tamo u neku od onih pandurskih stanica gde sve vrvi od albanaca... Nije ti druze situacija u zemlji takva da mozemo da se skupimo svi tamo i da se zezamo i da ne razmisljamo o nacionalnosti... ne mogu da se iskuliram kad znam sta su sve radili mom narodu...

ne seri bre picko jedna,ima da se useres u gace vece pre polaska,do dole ima da padnes 3 puta u nesvest,sve same mudonje! MRS BRE

[------[:::::::::}------> Imao sam super ideu ali je nisam sproveo u venu <------{:::::::::]------]

Link to comment
Share on other sites

Sponzori nemaju pojma sa gamingom. Ja vodim jedinu albansku gaming website (necu linkovati) tako da su mene pozvali da organizujem sve. Kao sto sam reko organizacija ce poceti verovatno u Januaru (najave, reklame), u Februaru ce poceti registracija ekipa i u Martu ce se odrzati turnir.

To je trenutno plan al nije 100% siguran moze biti promena. Imamo dosta sponzora posto fora ide ovako:

1. Oni nama daju pare

2. Ta TV stanica (ONTV se zove) njima stavlja reklame (npr mesec dana, 3 puta dnevno). Tako i mi dobijemo pare, al i sponzor je odusevljen reklamom.

3. ISP vlasnici koga je ISKRA telekom iz Slovenije. Mozemo reci da imaju MONOPOL za internet i telefonske sluzbe trenutno. Rekli su da planiraju Gaming Paketu pa bi je tu promovisali.

Sve cemo javiti vremenom. Ovo je samo mala najava da vidimo jel ima interesovanih posto ako nema ne vredi cimati se oko obezbedjenja itd.

Setacemo zajedno kad dodjete :)

Link to comment
Share on other sites

ne seri bre picko jedna,ima da se useres u gace vece pre polaska,do dole ima da padnes 3 puta u nesvest,sve same mudonje! MRS BRE

gamerr zbog ove recenice se nadam da te genome nikad nece sresti na ulici... ne zbog njega vec zbog tebe... ne znas decka ne znas njegovu proslost ko je bio i sta je radio tako da preporucujem ti da ne seresh previse bez informacija...

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

ne seri bre picko jedna,ima da se useres u gace vece pre polaska,do dole ima da padnes 3 puta u nesvest,sve same mudonje! MRS BRE

Ovo mora da je neciji alt s'obzirom na to da niko normalan ne bi uspeo u 4-5 postova kolko ima ovaj baja ovoliko da nasere i da naflejmuje.

U vezi turnira - ukoliko nisi preterao sa informacijamom u vezi nagrada, mozes da ocekujes ekipe sa celog Balkana ako ne i sire. To kazem jer su sada na BGC u Krusevcu za daleko manje pare dosle ekipe iz Bugarske i Madjarske. Naravno Madjarima iz starta treba zabraniti dolazak jer su kreteni. Sto se tice bezbednosti nisam siguran da li pratis trenutno kako se odvija situacija posle cele ove frke u savetu bezbednosti i UN oko euleksa i pozivanjem albanskih politicara na demonstracije, ako se ne varam cak je bila skoro i neka eksplozija dole u Pristini tako da to moze biti vrlo komplikovano. Ali dosta toga se moze promeniti u tih 3-4 meseca ili za koliko vec planirate da se desi taj tur. U svakom slucaju puno srece sa tim i ako sve bude ok verovatno ce biti dosta ekipa iz ostalih delova Srbije.

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...