Jump to content

air max patike..


grb1tj

Recommended Posts

sa drugih foruma, ljudi koji su kupili, kazu da jesu fush, tacnije, navodno neka niza klasa...i posle lik koji prodaje kaze, na foru, pa jel bi ti prvu klasu za 5k...tako da, zaobidji...lik kaze da su lose, djon sranje, zuljaju etc...

samo da mi ne obrisu post...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

video sam bar na 3 foruma jos da reklamira, znaci tacno vidim, ove slike gde su patike, ova kvalitetno obojena pozadina :D on ih navodno nabavlja preko nekog sajta...oni kao pricaju o nekim klasama...a mislim, ili su original ili su fush govno

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...