Jump to content

BGC Full info


Recommended Posts

Znaci, kao sto znate, BGC turnir ce se odrzati u Krusevcu, sa pocetkom u 10h 15.11.2008.godine. Takmicenje ce se odrzati u tri igraonice i to:

Ding Dong, kao centralna igraonica u kojoj ce se odrzati i sama zavrsnica

turnira, Inferno, koja se nalazi na 1,5km od Ding Donga u kojoj ce se odrzati

jedan deo grupne faze i UnderGround, na 2 km od Dinga, u kojoj ce se takodje

igrati takmicenje po grupama. Na 20m od igraonice Ding Dong obezbedjen je lokal u kome ce biti prenoseni svi mecevi koji dobiju status derbija kola i prodavati pice po vrlo pristupacnim cenama.

Posto ce turnir trajati dva dana, za sve ekipe koje se plasiraju u polufinale,

obezbedjen je smestaj po najnizim mogucim cenama u dva krusevacka hotela:

Hotel " Novi palas" (bivsi Hotel "Fam"), koji je ujedno i sponzor turnira

Hotel Novi palas

Ukoliko neko planira da u Krusevac dodje u petak, u ovom hotelu vazice iste cene kao i za subotu.

Red voznje na dan turnira iz BG za KS:

Red voznje BG - KS - BG 14,15,16,17.11.2008

BG - KS 14.11.2008

BG - KS 15.11.2008

KS - BG 15.11.2008

KS - BG 16.11.2008

KS - BG 17.11.2008, trenutno nema na sajtu, ali verujem da ce biti isti kao i za 12.11.2008

Za Vas smo obezbedili mapu sa najbitnijim mestima vezanim za turnir:

MAPA

NAPOMENA*

Mapa je pravljena u flash-u (swf) tako da cete malo sacekati dok se ista ocita, klikom na jedan od 3 "bgc" logo-a na mapi otvorice vam detaljniju mapu iste.

Sto se tice samog takmicenja, ono ce poceti u 10h ujutru i po satnici bice potrebno da se pojave samo ekipe koje u ovo vreme imaju meceve. Svi ostali mogu da dodju tek pola sata pre pocetka prvog svog meca, da bi mogli da se prijave, preuzmu akreditacije i spreme se za meceve.

Sistem takmicenja je sledeci:

Bice 16 grupa po 3 ekipe koje ce odigrati meceve svako sa svakim. Pobednik grupe prolazi u eliminacionu fazu.

Sve grupe imace nosioce, koje su organizatori odredili prema rejtingu ekipa sa takmicenja koja su odrzana u poslednje vreme. Pored toga ekipama iz inostranstva dati su bonus poeni pri odredjivanju kojoj grupi ekipa pripadaju. Ekipe su prema tome podeljene u tri “sesira”, ciji sastav izgleda ovako:

nosiocihg6.jpg

Dalji tok takmicenja seli nas u eliminacionu fazu koja je sve do polufinala na jednu dobijenu mapu, kada prelazi na BO3 sistem. Ukrstanje grupa odredice organizatori na zrebu koje ce se obaviti danas na press konferenciji u Hotelu “ Novi Palas” i u prisustvu lokalnih medija. Kompletan tok zreba bice sniman i uploadovan odmah po zrebu.

sistemgrupeva3.jpg

sistemeliminacijeus3.jpg

Kompletna satnica takmicenja bice objavljena do cetvrtka uvece. Tu cete videti u koje vreme pocinje Vasa grupa u eliminacionoj fazi, a pola sata pre toga ce ujedno biti vreme u koje se morate pojaviti u igraonici u kojoj se igra grupa.

Sada koristimo priliku da apelujemo na sve igrace i ekipe da se pridrzavaju satnice i da ne kasne na meceve da bi sve bilo odradjeno po zacrtanom planu, po kome ce se prvi dan zavrsiti najkasnije u 23h posle cega ce se u lokalu za prenos biti mala zurkica, tj sedeljkica.

U nedelju 16-og, polufinala krecu u 10h ujutru i nadamo se da ce najkasnije do 15h biti zavrsen i turnir i ceremonija dodele nagrada.

Edited by BGCorganizacija
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

lol Djolence :D

Innerfire = man1a =)

flash = veze nemam, boranija, tnx.

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

SHTO GAMERU, DA NECES U POLUFINALE? :D:D:D:D:D:D:D

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...