Jump to content

Koji miš?


Neptune

Recommended Posts

Tražim novi miš. Uslovi su da bude mini-size, wireless, da ima dugmiće sa strane i da daje +3 na charismu. 

Koristio sam Razer Orochi. Dizajn je savršen, ali je funkcionalnost sranje - konekcija stalno ispada, vertikalna osa zabada, wired mode posle nekog vremena krene da zapinje.

Hteo sam da kupim Logitech Anywhere, ali ljudi kažu da levi klik krene da duplo klikće posle 3-4 meseca, plus su izbacili novu verziju sa glossy površinom od koje se ruka znoji.

Postoji li alternativa? Ja je nisam našao (sem sijaset plastikanera sa dva klika za žene). Hvala!

Edited by Neptune

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Sad je skoro svaki kvalitetan, pre nekoliko godina kupish jeftinog misha, raspada se, losa optika/laser bagujue na brzo pomeranje i slicno.

Do skora sam imao intelija 3.0 koji je preminuo nazalost i usput sam kupio neki noname za 5e , posle toga za burazera uzeo isto, isti posao radi. 

Ako neko hoces da plati 30-40e samo da bi imao brend, to je druga stvar.

Link to comment
Share on other sites

Pa ono, ja imam mx518 vec ~7 godina i najradije bih joj kupio isti, al' ima premalu saku. Ima velike razlike izmedju no-name misa i nekog Logitecha recimo, kad radis i bukvalno juris pixel.

 

edit

 

@Shomi

 

Ima li ista varijanta ali sa kablom? Nisam fan wireless miseva.

Edited by jasamnepismen

.

Link to comment
Share on other sites

ja imam logitech m510 vec vise od godinu dana, radi bez problema i malen je, mozes taj da pogledas

 

12cm je standardna velicina

Ja uzeo g700s i odgovarao bi mi još veći :D Ne kapiram male miševe uopšte...

Moj ćale ima neki tipa m705 i meni je to premaleno, njemu šljaka godinama...

 

claw grip

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Bas je nezgodno da bude i dobar za igranje i bezicni. Meni je najbolji bezicni mis koji sam probao ubedljivo G602, ali mislim da ti je on prosto preveliki za to sto ti hoces. Mozes da pogledas i onaj Razer s cudnim imenom, Ouroboros valjda. Imas ovde recimo solidan opis bezicnih gaming miseva http://www.pcgamer.com/the-best-wireless-gaming-mouse/

 

Ima li ista varijanta ali sa kablom? Nisam fan wireless miseva.

 

Pogledaj ovako nesto http://www.gigatronshop.com/misevi/logitech_corded_mouse_m318e_-_910-003410-28131

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

wat indeed

Инсталирао VMware како бих покренуо неки софтвер на XP-у јер не ради на Win7. Миш ми кренуо да губи контакт када се курсор пребацивао из виртуелне машине у Win7, да не реагује по секунду-две, мислио сам је то до сотвера, али се проблем задржао и након тога, и на другим рачунарима. Ни мени није логично да то може да се деси, али за тај квар кривим VMware : )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Oće da jebu loši USB drajveri za VM, meni je na poslu VirtualBox bagovao USB portove nakon više prebacivanja i izbacivanja periferija (samo je restart cele mašine pomogao), a kolegi je VMware Player načisto ubio fleš kad ga je greškom otkačio iz VM tokom nekog kopiranja.

Link to comment
Share on other sites

Tražim novi miš. Uslovi su da bude mini-size, wireless, da ima dugmiće sa strane i da daje +3 na charismu. 

Koristio sam Razer Orochi. Dizajn je savršen, ali je funkcionalnost sranje - konekcija stalno ispada, vertikalna osa zabada, wired mode posle nekog vremena krene da zapinje.

Hteo sam da kupim Logitech Anywhere, ali ljudi kažu da levi klik krene da duplo klikće posle 3-4 meseca, plus su izbacili novu verziju sa glossy površinom od koje se ruka znoji.

Postoji li alternativa? Ja je nisam našao (sem sijaset plastikanera sa dva klika za žene). Hvala!

 

bloody R serija , veoma kvalitetni uzimajuci u obzir veoma nisku cenu... jesu malo kic ali ko mari ... osim toga samo logitech.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...