Jump to content

Hardware

Za razliku od "Entertainment" foruma, "Hardware" je posvecen onome sto mladi STVARNO vole - brzim procesorima, mocnim, skupim i nepotrebnim grafickim karticama.


2,623 topics in this forum

    • 5 replies
    • 875 views
  1. steelpad

    • 2 replies
    • 820 views
  2. Xbox gamepad

    • 1 reply
    • 818 views
    • 6 replies
    • 699 views
    • 2 replies
    • 908 views
  3. 9550-9600

    • 6 replies
    • 1.3k views
    • 1 reply
    • 653 views
  4. SLI SLI

    • 5 replies
    • 797 views
  5. X850XL 512MB

    • 7 replies
    • 849 views
  6. intelli 4.0

    • 14 replies
    • 1.5k views
  7. Intel ili AMD?

    • 4 replies
    • 568 views
  8. Geforce 6800 Ultra

    • 7 replies
    • 591 views
    • 8 replies
    • 1k views
  9. Intel 64 mashina

    • 0 replies
    • 498 views
  10. Help brzoooo

    • 6 replies
    • 975 views
  11. Sennheiser PC155 USB

    • 12 replies
    • 1.2k views
  12. Pomoc oko HDD-a

    • 8 replies
    • 1.2k views
  13. Forceware 76.50

    • 0 replies
    • 391 views
  14. Asus 6800 Ultra Dual

    • 5 replies
    • 618 views
    • 6 replies
    • 513 views
  15. Forceware 76.44

    • 4 replies
    • 449 views
  16. Catalyst 5.4

    • 1 reply
    • 413 views
  17. nForce 4 SLI

    • 5 replies
    • 628 views
  18. Seronje iz Applea

    • 0 replies
    • 366 views
    • 5 replies
    • 848 views


  • Topics

  • Posts

    • Најбољи тенисер света Новак Ђоковић рекао је након завршетка сарадње са досадашњим тренером Гораном Иванишевићем да је дошло до засићења и да још увек не зна ко ће му бити нови тренер. Ђоковић је у београдском Дому омладине присуствовао премијери филма о Николи Пилићу "Легенда", у чијој је тренерској Академији у Минхену провео важан део каријере. "Растали смо се позитивно, дошло је до тачке засићења, после шест година писања историје, освојили смо бројне титуле, прошли смо кроз сиро инмрешето депортацију, дисквалификацију, прилично непријатно, али увек је био ту за мене и имао је људски однос према мени", истакао је Ђоковић новинарима у Београду. Први рекет света рекао је да Иванишевићу жели све најбоље у будућности. "Њему све најбоље желим, а што се тиче наредне етапе, још немам јасну идеју ко бин то могао да буде и да ли ће то неко уопште да буде. Увек сам имао тренере уз себе, али свакако да ће јавност бити благовремено обавештена", поручио је Ђоковић. Zanimljivo mi je ovo da se kao rastao sa njim ali nema pojma ko će da bude sledeći. nije kao da će grand slamovi da se pauziraju dok se on ne smisli 🙂
    • odavno je bila ova priča, ja sam mislio da je to već usvojeno davnih dana.  izgleda još je u proceduri. malo je glupo kad se baš forsiraju reči neke koje nemaju veze sa životom, ali čisto da bi se održala forma.
    • haha, stvarno kul. odlične su im i fotke.
×
×
  • Create New...