Jump to content

Hearthstone


537 topics in this forum

    • 3.1k replies
    • 360.8k views
  1. [EU] HS BattleTags 1 2 3 4

    • 87 replies
    • 62.3k views
  2. Klan RuR Discord server

    • 3 replies
    • 27k views
    • 0 replies
    • 17.2k views
    • 365 replies
    • 55.3k views
    • 450 replies
    • 29.8k views
    • 289 replies
    • 22.3k views
    • 177 replies
    • 21.9k views
    • 215 replies
    • 21k views
    • 1 reply
    • 17.4k views
    • 171 replies
    • 16.2k views
    • 4 replies
    • 16k views
    • 176 replies
    • 14.2k views
    • 0 replies
    • 14.1k views
  3. Tavern Brawl 1 2 3 4 6

    • 146 replies
    • 13.4k views
    • 1 reply
    • 13.1k views
    • 0 replies
    • 13k views
    • 0 replies
    • 13k views
    • 1 reply
    • 12.4k views
    • 1 reply
    • 12.3k views
    • 0 replies
    • 11.8k views
  4. Hearthstone na Games.conu!

    • 0 replies
    • 11.5k views
  5. Hearthstone Battlegrounds

    • 0 replies
    • 11k views
    • 77 replies
    • 10.5k views
  6. Amnesiac je novi član NRG

    • 0 replies
    • 10.1k views


  • Topics

  • Posts

    • Joj bre... a ta kutija kako je vezana, odakle struja u nju dolazi? Da li je to neki trafo/punjač/šta već, ili samo ormarić da se ostavi ovaj kabl koji ide u kola... da li je legalno postavljeno ako je punjač, ili lik nešto nabudžio divlje na banderu, u sred grada 🙂 
    • Cali je rekao sve što treba, mogu samo da se nadovežem na ovo tvoje pitanje kako je nastao - nastao je kao Snajderov predlog novog Star Wars filma (ili trilogije?) koji mu je Lucasfilm odbio, pa je uradio re-write re-purpose štagod u nešto novo i originlano, što je ispalno nit' novo, nit' originalno :D Ja se sećam da sam zaspao tokom finalne bitke u prvom delu :D i drugi ne planiram ni da gledam :D
    • ..dok ne dođe runda otpuštanja, i odjednom nestadoše Chief Vibe Officeri, Diversity Advokati i ostale izmišljene uloge 😄
    • Pa ide iz ove kutije na banderi, vidi se? Kako da ti kažem, ali čak ni dosta dizelaša ne napuni na pumpi za 5 minuta i ide 1.000 km 😄 Tipa rekao bih da je prosek za motor sa unutrašnjim sagovevanjem punjnje između 10 i 15 minuta u praksi i autonomija od 600-800km. Ja bih rekao kada EV dođu do toga da se za 30 minuta opušteno napuni za 500km to već prestaje da bude pitanje, a suštinski nisu ni tako daleko, samo je možda problem što nema punjača dovoljno pa može da bude gužva. 
    • Žrtvovao sam ja sa Rebel Moon 2, da vi ne morate. Film je realno poslednja trećina prvog filma koja je nekako mutirala u nastavak. Dok je prvi deo imao world building, story arc, lokacije i makar nekakav razvoj likova. Dvojka počinje time što su ovi u selu, spremaju se za napad i odmah prelazimo na konačnu bitku. Kao da sam počeo da gledam Sedam Samuraja od polovine filma 😄 Scene borbe su dobre, ali kad me nije briga za likove nisam nešto ni investiran, za razliku od npr. odbrane Helmovog Ponora u Gospodaru Prstenova. To je stvarno šteta jer su glumci sasvim dobro obavili svoj posao sa ono malo materijala što im je scenario dao. Sve u svemu zaobiđite jer nije ni tolika saobraćajna nesreća kao kec, koliko je jedno veliko ništa.  
×
×
  • Create New...