Jump to content

Hearthstone


537 topics in this forum

  1. Klan RuR Discord server

    • 3 replies
    • 26.6k views
  2. [EU] HS BattleTags 1 2 3 4

    • 87 replies
    • 60.6k views
    • 3.1k replies
    • 354.8k views
    • 0 replies
    • 17.1k views
    • 1 reply
    • 17.2k views
  3. Hearthstone Battlegrounds

    • 0 replies
    • 10.9k views
    • 1 reply
    • 13k views
  4. Promene u deckovima

    • 0 replies
    • 9.4k views
  5. E ovako se to radi...

    • 0 replies
    • 9.5k views
    • 0 replies
    • 14k views
  6. Amnesiac je novi član NRG

    • 0 replies
    • 10k views
    • 0 replies
    • 12.8k views
    • 0 replies
    • 12.9k views
  7. Hearthstone na Games.conu!

    • 0 replies
    • 11.3k views
    • 0 replies
    • 11.7k views
    • 0 replies
    • 8.7k views
    • 1 reply
    • 12.1k views
    • 0 replies
    • 8.7k views
    • 1 reply
    • 12.2k views
    • 0 replies
    • 8.8k views
    • 4 replies
    • 15.7k views
    • 0 replies
    • 8.6k views
    • 0 replies
    • 8.4k views
    • 0 replies
    • 9.3k views
    • 0 replies
    • 6.1k views


  • Topics

  • Posts

    • Meni odlican The Gentleman (i film je sasvim solidan, apsolutno treba odgledati - mada daleko od meni ubedljivo najboljih 2 cadjave, snech i rokenrole) Serija je, pa kao lepo razvucen film, mada ni jednom nisam osetio dosadu, dobra hemija izmedju glumaca, solidan taj zaplet, par hehe hihi momenata, jbg meni Gaj Rici lezi i tesko da ce dosaditi u skorije vreme, volim taj njegov freak show i dijaloge
    • na krade se vec duze vreme, prosto pregazilo je vreme to odavno  uvoz polovnjaka je proprilicno dobar i sistematican, preko firmi, garancija, servisi sve po ps-u, a rezervnih delova ima bar milion tona 
    • Hju Grant is a fucking surprise :) Treba gledati "Gospodu". Sve njegove filmove gotivim ali (po meni) definitivno najbolji je Men from U.N.C.L.E. i serem ti se u usrane producente sto mu nisu dali novac za drugi, treci, cetvrti, peti i ostale delove. A kad smo vec kod tog filma bas u "Gospodi" Rici je sam sebi odao omaz na samom kraju filma kada Grant odlazi kod producenta da proda scenario za film :D  od serija u poslednje vreme najvise me je zainteresovala Three-Body, pravo iznenadjenje za mene od strane kineske kinematografije. Pored te gledam i Constellation koju isto preporucujem. Halo drugu sezonu gledam da bih je zavrsio jer je dovoljno dobra da mi ne skace po ganglijama. mislim da je sizofrenija uzela maha...
    • Seriju znam samo iz trejlera, pa uzmi moje mišljenje sa rezervom. Film priča o narko bosu koji je razradio ceo taj dil sa aristokratijom, i koji je rešio da se penzioniše. Serija se dešava u tom svetu, ali priča o sinu aristokrate koji hoće da izvede svoju familiju iz tog dila. Glavni likovi se ne pojavljuju u oba projekta, eventualno neki sporedni. Film je uz The Covenant jedno od boljih ostvarenja Gaj Ričija u poslednjih 10ak godina, i vredi gledati makar zbog opasne glumačke ekipe - Metju Mekonahi, Kolin Farel i Čarli Hanam su briljirali.
×
×
  • Create New...